Ogłoszenie

----Zapraszamy Do Rejestracji----

#1 2010-08-25 15:56:19

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

CowboY

Imię:   David
Kryptonim:   CowboY
Poziom: 1
Punkty doświadczenia: 0
Monety:0
Przedmioty:0
Opis wyglądu: 191cm wzrostu, silnie umięśniony, ciemno brązowe krótkie włosy, piwne oczy, czarna koszula z kołnierzykiem, czarny długi skurzany płaszcz, jeansy, cowboyskie buty z ostrogami  i czarny cowboyski kapelusz.
Opis charakteru:   Mało mówny, spokojny i bardzo tajemniczy
Biografia:   Rodzice meksykanie zmarli kiedy miałem 3 lata do 9 roku życia wychowała mnie babcia a potem ulica. Reszta historii jest moją słodką tajemnicą . Ujawnię jeszcze tylko tyle że byłem najbardziej poszukiwanym przestępcą na Ziemi za zabójstwa na zlecenie. Zostałem skazany na śmierć przez zdradę najlepszego przyjaciela.
Przynależność: Samotnicy
Sztuka walki: Kickboxing zmieszany z KungFu
Umiejętności:
-Małpi Skok
Atak specjalny: Podchodząc do przeciwnika David macha kapeluszem w lewą stronę dla zmylenia przeciwnika, po czym uderza obiema rękoma w uszy dla ogłuszania, a następnie pięścią w brzuch. Używając Małpiego Skoku przeskakuje nad wrogiem i uderza 3 razy w kark, po czym podcina przeciwnika, kiedy ten się przewraca wykonuje potężny cios w kręgosłup przybijając konkurenta do ziemi drugą ręką od razu po uderzeniu wali w bok szyi, po czym wstaje i poprawia kapelusz.
Broń: Pika Bojowa
Atak specjalny (broń):
Atak specjalny (broń + ręczny):


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

#2 2010-08-25 15:59:50

nitool

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: CowboY

W miarę zgrabnie, dobrze opisane. Mogłoby być trochę dłużej, lecz teraz jest wystarczająco. Zaakceptowane. Wklej odnośnik do tej karty w sygnaturkę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skerls.pun.pl www.gdynskie-orly.pun.pl www.skokimanager.pun.pl www.agroekologia.pun.pl www.gitarzysci.pun.pl