Ogłoszenie

----Zapraszamy Do Rejestracji----

#1 2010-08-25 17:09:24

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

David "CowboY"

David wchodzi do sali Samotników, podchodzi do bezimiennego mistrza kłaniając mu się mówi:

-Witam cię Mistrzu. Proszę cię o trening bym mógł przetrwać na tej planecie


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

#2 2010-08-25 17:19:30

nitool

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: David "CowboY"

Bezimienny mistrze reprezentujący Samotników zerka na David'a, następnie okrąża go przyglądając się jego ubiorowi i muskulaturze. Po chwili podchodzi do komputera stojącego przy wejściu do sali i sprawdza jaką sztukę walki reprezentuje CowboY. Nagle uśmiecha się chociaż tego nie widać, ponieważ jego twarz zakrywa zielona maska. Po chwili mówi:

-Dobra, będę Ciebie trenował. Skorzystamy z pomocy samego "nitool'a". Co ty na to powiesz?

Nagle wciska jakiś przycisk na ekranie komputera, co powoduje pojawienie się przed David'em jakiegoś wojownika w zielonym stroju i znakiem Samotników na czole.

-Chyba nic nie zdążysz powiedzieć. To będzie Twój trening, musisz go pokonać, ale uważaj. Jest o wiele bardziej doświadczony od Ciebie, silniejszy i szybszy. Wysłany przez "nitool'a". Wygrasz to poćwiczymy nad umiejętnościami. Do roboty.

Po chwili Bezimienny mistrz podchodzi do krzesła, siada na nim i obserwuje pojedynek. Wysłany wojownik stojący przed CowboY'em przybiera postawę do walki. Z tego co można zaobserwować wojownik ten reprezentuje Tajski Boks.

Offline

 

#3 2010-08-25 17:28:06

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: David "CowboY"

David okrąża przeciwnika próbując znaleźć jego słaby punkt czekając żeby to on zrobił pierwszy ruch.


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

#4 2010-08-25 17:31:29

nitool

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: David "CowboY"

Wojownik uśmiecha się szeroko, po czym wykorzystuje umiejętność Małpiego Skoku, wybijając się w powietrze na dużą wysokość, następnie lecąc w kierunku David'a próbując przygnieść go stopami.

Offline

 

#5 2010-08-25 17:33:51

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: David "CowboY"

CowboY próbuje odskoczyć jednocześnie robiąc blok skrzyżowanymi rękoma


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

#6 2010-08-25 17:46:07

nitool

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: David "CowboY"

David'owi nie udaje się odskoczyć, jednak zdążył zablokować uderzenie skrzyżowanymi rękoma. Wojownik za to odbił się nogami od CowboY'a w powietrzu wyjmując składaną pikę bojową zza pleców. Po chwili ustawia się w pozycji bojowej, jednak widać, że ataki bardzo go zmęczyły. Te same zmęczenie dotknęło David'a po obronie ataku.

Offline

 

#7 2010-08-25 17:50:09

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: David "CowboY"

Zmęczony David zbiera w sobie wszystkie siły podbiega jak najszybciej i próbuje uderzyć przeciwnika pięścią w twarz jednocześnie chcąc drugą ręką walnąć go poniżej pasa.


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

#8 2010-08-25 17:56:07

nitool

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: David "CowboY"

Wojownik widząc podbiegającego David'a wykonuje podcięcie następnie uderzając go w tył głowy, jednak zaraz po tym pada na kolana ze zmęczenia. Bezimienny wojownik przyglądający się walce łapie za pikę bojową leżącą przy jego krześle i rzuca nim w kierunku David'a tak, aby zdołał złapać broń. Gdy CowboY łapie za pikę, przeciwnik ustawia się w pozycję bojową z tą samą bronią.

Offline

 

#9 2010-08-25 17:59:01

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: David "CowboY"

CowboY patrzy chwilę przeciwnikowi prosto w oczy próbuje uspokoić oddech kiedy mu się to udaje rzuca piką najsilniej jak potrafi celując w szyje. Jednocześnie odskakując w bok i uśmiecha się do mistrza


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

#10 2010-08-25 18:10:58

nitool

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: David "CowboY"

Pika bojowa czyli pałka, która na obu końcach ma stalowe, płaskie zakończenia, rzucona przez David'a w przeciwnika trafia prosto w szyję i najnormalniej w świecie powoduje zerwanie żyły szyjnej, a to doprowadza do śmierci wroga. Mistrz wstaje, zaczyna się śmiać, po czym podchodzi do CowboY'a i delikatnie go popycha, lecz ten pada bezsilnie na ziemię patrząc się na mistrza. Bezimienny łapie za pikę, paznokciem wyrabia jakiś znak, po czym uderza zwycięzcę pojedynku w nogę, powodując, że ten nagle wstaje. Po chwili zmierza w kierunku fontanny, która jest w pokoju obok sali.

Offline

 

#11 2010-08-25 18:19:09

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: David "CowboY"

David wciąż zszokowany że wygrał ale nie pokazujący tego po sobie próbuje sobie przypomnieć co przed chwilą robił. Nagle dociera do niego że mistrz wychodzi z sali i idzie do pokoju z fontanną. Podbiega do niego na chwiejących się jeszcze ze zmęczenia nogach i zaczyna mówić:

-O wielki mistrzu dziękuję ci za walkę z nim a teraz proszę cię o dalszy trening bo jak widzisz nie jestem w takiej kondycji w jakiej byłem przed śmiercią.


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

#12 2010-08-25 18:37:01

nitool

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: David "CowboY"

Mistrz zaczyna się śmiać, po czym odwraca się w kierunku CowboY'a. Po jego zachowaniu można zauważyć, że jest usatysfakcjonowany zachowaniem David'a. Nagle mówi grubym głosem.

-Dobrze, dobrze. Bardzo dobrze. Pokonałeś swojego przeciwnika, nie okazałeś mu litości. Tak musi być. Teraz powiesz mi jaki cel masz przed sobą jako Samotnik. Później wykąpiesz się w tej fontannie - woda w niej ma czynniki regenerujące, co przywróci Ci siły. Później stoczysz kolejny pojedynek, tym razem będzie on wyglądał całkowicie inaczej.

Po tych słowach Bezimienny składa ramiona, przyglądając się zachowaniu David'a.

Offline

 

#13 2010-08-25 18:41:05

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: David "CowboY"

CowboY prostuję sie i zaczyna mówić:

-Chcę znaleźć i pokonać wielkiego lwa by zdobyć nowe i lepsze umiejętności


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

#14 2010-08-25 18:46:34

nitool

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: David "CowboY"

Mistrz kiwa głową akceptując odpowiedź, a następnie wykonuje umiejętność Małpiego Skoku lądując zaraz za David'em i szybko wpychając go do fontanny. Tam CowboY nagle odzyskuje siły wychodząc z fontanny suchy. Mistrz śmieje się mówiąc.

-Mówiłem, ta woda ma specjalne umiejętności. Teraz idź do sali, w której walczyłeś i wygrałeś. Po Twoim przeciwniku zostały trzy kule. Każda z nich to jedna umiejętność i każda jest podpisana. Zjedz jedną z tych kul by uzyskać jedną z podstawowych umiejętności Samotników. Zaraz po tym stoczysz poważny pojedynek, ponieważ Twój wróg dawał Ci fory. Leć.

Offline

 

#15 2010-08-25 19:03:09

 CowboY

Administrator

6082934
Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: David "CowboY"

CowboY podchodzi do kul bierze jedną w rękę i czyta okazuję się że jest to ta którą chciał wziąć Małpi Skok. Zjada ją z myślą że zawsze chciał latać


__________________________________________________________
MOJA KARTA POSTACI

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lesnictwo.pun.pl www.arenasp.pun.pl www.pgs-dm.pun.pl www.superleague.pun.pl www.unionek.pun.pl